Вхід на сайтКАЛЕНДАР


Гостьова книга

░▒Поля відмічені символом (*) обов'язкові для заповнення!▒░

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀

--------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Заголовок *
Ім'я *
Текст повідомлення *
Контрольне зображення * Контрольне зображенняОновити зображення
 
*
 
 

ipafiran: ipafiran

Tak więc wyjątkowo w ciekawe miejsce na którym. SATA. Dyski SSD zapewne się zbada, blog o opinię flash. Mogą okazać się ujmując na leczenie planu również polepszymy sprawność wieczory panieńskie Wrocław odpalanych bez dwóch zdań wspomaganie profesjonalnych temperatur.

Понеділок, 20 листопада 2017

Кость Фастівець: Дякуємо за теплі слова!

Пані Люба! Від імені гурту КОZАКИ щиро дякую Вам за теплі слова! Будемо старатися і надалі радувати Вас і всіх наших слухачів гарними козацькими піснями!

З повагою, Кость Фастівець.

Вівторок, 23 вересня 2014

Люба Матвіяс: Дякую!

Вдячна за чудові пісні муз.гурту * КОЗАКИ*! Довідалась про Вашу сторінку від Миколи Мороза з Торонто. Вклоняюсь усім Вам,друзі,за Вашу таку необхідну працю !   Нехай Господь допомагає Вам усьому!    СЛАВА УКРАЇНІ! 

Сердечно        Любомира  Матвіяс (Торонто) 

Вівторок, 02 вересня 2014

Admin: Реєстрація на сайті

При реєестрації важливе ім'я користувача.Після реєстрації вам на e-mail повинен прийти лист з інформацією що ви зареєстровані.Потім потрібно здійснити вхід на сайт використовуючи ІМ'Я КОРИСТУВАЧА (2 поле в реєстраційній формі).
Не плутайте з ім'ям у 1му полі реєстраційної форми!!! 
При введенні даних в форму реєстрації неправильо заповнені поля підсвічуються жовтим кольором! 

Тоді потрібно змінити ім'я (1е поле) або ім'я користувача (2е поле) чи e-mail
Наприклад замість "користувач" слід ввести "користувач123" і т.п.  
Якщо ви зробили все правильно і на ваш e-mail прийшов лист, то після здійснення входу на сайт вам будуть доступні повністю всі матеріали без обмежень. 

 

Середа, 13 серпня 2014

vales: Не можу зареєструватися на сайті

Після реєстрації на сайті видається текст "Ласкаво просимо у зону користувачів", але прочитати матеріал у розділі "Історія сіл району" повністю не можливо!

Середа, 13 серпня 2014

Admin: Реєстрація працює

На сайті реєстрація працює в штатному режимі. Уважно заповнюйте всі поля. При вводі імені користувача може бути співпадання з уже зареєстрованими, тому якщо при реєстрації нічого не відбувається - слід змінити ім'я користувача або додати декілька цифр до цього імені.

П'ятниця, 07 лютого 2014

ЖУК: Чому на сайті неможливо зареєструватися?????????????

ЧОМУ НА ВАШОМУ САЙТІ НЕМОЖЛИВО ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯІ????????!!!!!!!!!!!!!!!!!Frown

Вівторок, 04 лютого 2014

Admin: Гостьова книга працює.

До уваги користувачів сайту - Гостьова книга працює в нормальному режимі, можете залишати ваші відгуки та повідомлення, достатньо лише коректно заповнити всі необхідні поля.

Середа, 02 жовтня 2013

ManastyrskajaTatjana: День рождененья смайлика!

Сегодня празднуется тридцать один год со дня изобретения нашего любимого - смайлика (точнее эмотикона)! Кстати: Используются, как со скобками, так и без. Мне кажется, что посетителям ***.library-buryn.org эти символы знакомы Smiley

Четвер, 19 вересня 2013

Надія Жахалова: Привітання

Привіт Бурині з Олександрії!

Така гарна у вас бібліотека. Вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

П'ятниця, 11 січня 2013

Katringgf: Благодарность

Спасибо вам большое. Ах,да. Сайт красивый. И, С НОВЫМ ГОДОМ!!! Всего хорошего вам! CoolLaughing Веселого Рождества!

Вівторок, 01 січня 2013

AntoninaKapc: День Конституции!

С удовольствием поздравляю посетителей ***.library-buryn.org c этой замечательной датой! Russia Красный день календаря Отмечает вся страна, Знаменательная дата, Наша Родина богата — Конституцией сильна, И от всех защищена Ситуаций неприятных, Всё решает деликатно Без излишней суеты Конституции статьи — Бережет порядок, сон Конституции закон!

Середа, 12 грудня 2012

Віктор Гагін: Перлина української писемної культури

29 серпня - 450 років із дня написання Пересопницького євангелія.Це видатна рукописна пам’ятка староукраїнської мови та мистецтва. Один із перших українських перекладів кононічного тексту Євангелія. Роботу над рукописом розпочато 15 серпня 1556 року, а закінчено 29 серпня 1561 року. Книга вагою 9 кг складається з 482 пергаментних аркушів, оправлена в дошки, оббиті малиновим оксамитом, написана прекрасним великим уставом із елементами скоропису дуже добрими чорним і червоним чорнилами, ілюстрована мініатюрами. Написана у селі Дворці при церкві Святої Трійці князів Заславських( сучасна Хмельницька область) і в монастирі Богородиці, розташованому у селі Пересопниця нинішньої Рівненської області.Тарас Шевченко називав цю книгу як "вишуканішу і розкішнішу від інших".

П'ятниця, 26 серпня 2011

Kobzatoronto: Канада вітає.

Торонто вітає всіх жителів м. Буринь.

Сьогодні увійшов перший раз до бібліотеки - з великим задоволенням переглянув зміст - частинно. 

Обовязково відвідаю книгарню - коли буду в Бурині.

 

Понеділок, 22 серпня 2011

Bratislav: Vsem pryvet

Всім величезний привіт ! 

Четвер, 18 серпня 2011

Віктор Гагін: До 100-річчя звукового кіно

У 1911 році з’явилась перша спроба виробництва звукового фільму. Перший фільм продовжувався півтори хвилини. В 1922 році в Берліні відбувся перший в світі публічний показ звукового кіно. звукозапис німецького інженера Є. Румера. згодом композитори написали музику , що відображала хід подій кінофільму.Радянський композитор Микита Богословський написав музику до пісні "Тёмная ночь", яку виконав Марк Бернес в кінофільмі "Два бойца"( режисер Л. Луков)в 1942 році. Пісня своєю красотою покорила весь світ. Ще одним кінохітом із цього ж фільму стала пісенька "Шаланды полные кефали".В фільмі головний герой Аркадій Дзюбін (Марк Бернес) родом із Одеси, і йьому просто необхідно було заспівати дещо таке, колоритно одеське.Одесити сприйняли пісню за свою. В 1950- 70 роках пісні Богословського , що звучали в кінофільмах. завжди мали великий успіх в народі. Серед них "Любимый город", "Спят курганы тёмные", "Почему ж ты мне не встретилась". Взагалі пісні Миколи Богословського звучали в 119 фільмах. Нам сьогодні важко уявити себе без кіно.М. Буринь. червень 2011 року.

Субота, 18 червня 2011

Гість: Таємниці Пересопниці

  Інформація для зацікавлених таємницями Пересопниці -
( ***rivne-surenzh.com.ua/ua/research/historical ).
Стаття під назвою "Пересопниця: духовно-просвітницький центр Дулібії Рось" на -
( ***rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/119 ).
Фото Пересопниці -
( ***rivne-surenzh.com.ua/ua/additional/photo ).
Карти Пересопниці -
( ***rivne-surenzh.com.ua/ua/additional/maps ).

Середа, 01 червня 2011

Віктор Гагін: 24 травня - День слов’янської писемності і культури

Духовна спадщина безцінна.Писемну мову  Русь-Україна , як й інші слов’янські народи отримала близько 1150 років тому.Відрізнялися характери, світогляд людей, культури й менталітет народів, та їх передовсім об’єднувала єдина писемна мова як першооснова спілкування і взаєморозуміння.Вдячні нащадки вшановують і його фундаторів - святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, які заклали основу слов’янської писемності.Їх історична місія датується 863 роком.Вітаю всіх шанувальників свята слов’янської писемності і культури! м. Буринь

Понеділок, 23 травня 2011

Віктор Гагін: 21 травня - День науки

Оточивши себе "розумними" речами, ми зробили своє життя комфортним.Скориставшись цією " розумною" річчю "Інтернет", я з задоволенням поздоровляю всіх бібліотекарів району з Днем науки. Жодне наукове відкриття не обійшлось без книги. Організовуйте виставки, огляди наукової літератури, розрахованих на різні категорії учасників. м. Буринь

П'ятниця, 20 травня 2011

Віктор Гагін: До всіх культпрацівників району

Радий привітати вас з Днем Перемоги - святом, близьким та величним для всіх поколінь. Це свято змушує культпрацівників нагадувати молодому поколінню про героїв, які полягли за нашу свободу, проводити заходи по вшануванню ветеранів війни.                             08.05.2011р.

Неділя, 08 травня 2011

Віктор Гагін: До авторів творчих доробків , просвітителів і шанувальників книги!

Поздоровляю всіх бібліотекарів району і авторів творчих доробків - буринчан з Всесвітніи днем книги і авторського права! "Біблія" і "Кобзар" - книги, які колись намагалася мати і найбідніша українська родина, які були справжнім дороговказом і старому, і малому. Утім, не "були" - лишаються. Будьмо відвертими, у наш час, коли світом правлять комп’ютерні технології, зібрати у бібліотеці людей, не байдужих до художнього слова, однодумців - майже героїзм. Але Валентина Охріменко, директор Буринської централізованої бібліотечної системи збирає аудиторію читачів у літературно - мистецькому центрі "Світлиця". Тут в червні 2010 року вібулась презентація і моєї книги "Духовний світ Буринщини від давнини до сьогодення", де зібралось багато шанувальників книги. М. Буринь, 23.04.2011р.                     

П'ятниця, 22 квітня 2011

Віктор: Бібліотекарі виграють гранти

Книгозбірні України єднають з Інтернетом за гроші Фундації Білла і Міленди Гейтс. 269 українських книгосховищ уже отримали комп’ютери, принтери, сканери й іншу техніку.Фундація працює в каїнах, що потребують допомоги та готові її прийняти. Інтернет зараз не є доступним до кожного українця. Тому влада, громадські організації, бізнес та бібліотечні спільноти мають це виправити.Проект діятиме в Україні до 2013 року. Щоб виграти грант, центральна районна або обласна бібліотека подає документи на конкурс. Виграш - 15 комп’ютерів, принтер, сканер, навушники та веб-камери. Центральна бібліотека розподіляє всю цю техніку по філіях. За Інтенрнет, ремонт і нові меблі платитиме місцева влада.Бібліотекарі з Шостки(Сумська область) чотири комп’ютери отримають уже восени. 17.04.2011р. м. Буринь.

Неділя, 17 квітня 2011

Віктор: Якщо сільські мешканці позбавлені сучасних засобів зв’язку, це дискримінація.

Громада, що зуміла комп’ютеризувати свою бібліотеку, одержала великий доступ до інформаційного ресурсу й від цього тільки виграла. Бібліотека завжди була соціальним центром села. Без комп’ютера випускники шкіл не можуть вчасно вийти на державний портал і оформитися для участі в тестуванні.

Субота, 16 квітня 2011

бібліотеці Буринського району немає теле...: До відома Віктора - в жодній сільській немає теле

  Варіант - інтернет через телефон - найдешевший- 100 грн за місяць. Можна через супутник "Сіріус"- 150 грн за місяць. ТУТ І КАЗЦІ КІНЕЦЬ!...

Четвер, 14 квітня 2011

бібліотеці району немає телефону.: До відома Віктора - в жодній сільській немає теле

Tongue out  Варіант - інтернет через телефон - найдешевший- 100 грн за місяць. Можна через супутник "Сіріус"- 150 грн за місяць. Підключити телефон до однієї бібліотеки 8000-13000 грн, супутниковий варіант дешевше, десь 2000 - 4000 грн. Комп*ютер - 3000 - 4000 грн.              ОСЬ І КАЗЦІ КІНЕЦЬ !...

Четвер, 14 квітня 2011

Віктор: Кожній сільській бібліотеці - комп’ютер

Чи потрібен сільській громаді комп’ютер?Така техніка в сільській бібліотеці уже не розкіш, а необхідність, вимога часу. І водночас - це проблема. По - перше, брак коштів, але можна скинутись і самим селянам. По - другк, узимку не отоплюються сільські бібліотеки. Про це повинні б подбати сільські голови. Яка ж користь від комп’ютиризації бібліотеки? Перше, школярі мають можливість дистанційного навчання. Утримувати комп’ютер набагато дешевше, ніж цілу школу, в якій вчиться всього десять учнів. Друге, селяни можуть одержати інформацію з різних інстанцій - піди в в бібліотеку і попроси про це бібліотекаря.Центральна районна бібліотека повинна забезпечити навчання бібліотекарів працювати з Інтернетом, орієнтувати на створення VEB - сторінок Хай молодь працює над створенням ічторії села у віртуальному світі: які люди тут живуть, якими ремеслами займаються, як проводять св’ята, дотримуються традицій предків. А ще чим знаменитий край, яка тут природа й визначні пам’ятки. Школа не може бути центром доступу в Інтернет для всієї громади, адже це по суті, закрита установа, що має свій режим

Четвер, 14 квітня 2011

Володимир Б.: День народження

Хочу поздоровить з днем народження Надворну Ірину, яка працює в бібліотекі міста Буринь. Вона дуже чуйна і гарна людина.

Прийми в цей день найщиріші вітання і побажання!

 

Хай в душі завжди буде весна,

Не покидають радість і доброта.

Хай друзі у всьому допомагають,

Любов і кохання серце зігрівають!!!!!

Від колектива будинка культури

12.04.2011

 

Вівторок, 12 квітня 2011

Віктор: Слово до читача

Наші предки мали свою писемність, високу культуру, описану в "Повісті временних літ", високий на той час рівень географічних знань, ведення землеробства, будівництcва, можна зробити висновок, що наші предки були давні і "славні". А ми, "славних предків великих правнуки погані..." (Т.Г. Шевченко), не можемо знайти цю історичну славу, що була раніше 6 століття.То ж читаймо книги, виробляймо спільні дії в розвитку культури, без батога, вільно, демократично.

Неділя, 10 квітня 2011

Читач минулих віків: Незвичайний випадок !...?

   Був звичайний сонячний день, за розкладом рухався транспорт, дехто ішов на роботу, діти до школи, в садочок, крізь вуличний шум було чути спів або щебіт пташок. з околиць доносився гавкіт собак... Коротше кажучі все було ладно.  І раптом голосно скрипули двері і...ДО БІБЛІОТЕКИ ЗАЙШОВ ЧИТАЧ... Він що з галузі з*їхав...надворі ж ХІ вік! Хто ж сьогодні читає?   З ДНЕМ ДУРНЯ, ВАС ЧИТАЧІ!   Давайте частіше заходити в гості до першоджерела знань- КНИГИ!

П'ятниця, 01 квітня 2011

Віктор: культуру- на рівень часу

Центральна бібліотека( директор Валентина Охріменко), відкривши в інтернет -просторі краєзнавчу інформацію, відкриває Буринщину.Це забезпечує доступ до власних і віртуальних краєзнавчих ресурсів про Буринщину не лише своїм користувачам, а й "чужим" - віртуальним читачам.На сайті можна ознайомитись з авторськими розвідками краєзнавців Буринщини, членів краєзнавчого клубу "Буриніка" ім. П.М. Попова, матеріалами літературно- мистецького центру "Світлиця".Всім, хто хоче глибинніше пізнати свій рідний край, його культуру необхідно пам’ятати, що людина без минулого не може бути сучасною.Коли в людини помирає минуле, тоді сучасне стає її могилою, а майбутнє - Забуттям.

Субота, 26 березня 2011

Василиsа: Весенний привет для всей Бурыни!

Hi! C Лос-Анжелеса привет для всей Бурыни! Класно было на Масленницу? Как соскучилась за кусочком мерзлого сала и стопочкой хорошего самогончика не говоря уже о блинах и остальным. Крепитесь там на Украине и все скоро будет хорошо, как здесь в штатах.

Четвер, 10 березня 2011

Дуліб Дат: Невідома історія

- Книга про даньослов"янську історію, історію держави Рось (1-9 ст.н.е.) під назвою " Велич Дулібії Рось. Суренж" -
***rivne-surenzh.com.ua/ua/pub/
- Статті на теми давньослов"янської історії та історії держави Рось -
***rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/

Понеділок, 28 лютого 2011

Л. Падалко: Приветик из Тюмени!

Отличный сайт! И язык вспомнила сразу, будем посещать чаще, может и знакомые лица увидим! А то здесь на Севере одни чукчи.

Четвер, 24 лютого 2011

m@ksim: Здоровеньки були, землячки!

Що сайт це добре, а де новини культурного життя міста? Фотозвіти з ціх заходів- якщо вони проводяться, чи то тільки на бумазі щось діється? Меню сайту велике а наповнення ніякого, так до вашої сторінки дорога заросте чагарником і відвідувачів нічим не заманиш, то виникає питання а на що тоді такий сайт що не містить ніякої свіжої інформації. А нам, розкиданим по різним сторонам країни, а зараз і світу, завше цікавить як там у ріднім краю йдуть справи, що діється, я живуть земляки, особливо що стосується культури, яка зараз в нашій країні не на висоті, а від стану цієї складовою дуже залежить наше і ваше майбуття. Тож чекаємо на ваші добрі справи і натхнення вам. А всім працівникам низький уклін за те що ви дали нам, особливо Герасименко Лідії, Надворній Іринці, Валюші Барановій, Крупосій Людмилі та і іншім працівникам теж.

Середа, 16 лютого 2011

Василіса: Здравствуйте рідненьки!

Привіт працівникам бібліотеки від землячки яку закинуло аж у Італію, тут з книжками на рідній мові в місцевих бібліотеках(та ще й платних) великі труднощі, так що читати практично нічого, спасає тільки інтернет, доречі дякуя йому і віднайшла сайт рідної землі буринської. Як це добре що побачила знайомі лиця, аж сльози на очі нахлинули. Буду вашим постійним (знову) читачем як колись в дитинстві. Надіюсь що будуть на сайті новини з життя моєї рідної землі та моїх земляків. Успіхів вам!

Четвер, 10 лютого 2011

Ів.Вол.: Добридень друзі!

Вітаю співробітників Буринської бібліотеки! Гарні справи від вашої праці завжди давали добрі наслідки і цей сайт теж тому підтвердження! Успіхів вам всім і розвивайте його швидше - а ми будемо відвідувати, як колись бібліотеку!

Понеділок, 31 січня 2011

Лесік: Привіт Буринь!

Землякам привіт! Дуже приємно що нашу Буринь вже зустрічаєш в тенетах інтернету, а от що сторінка рідненької бібліотеки з'явилася в мережі не очікувала і дуже здивувалась коли натрапила на її. Хай вас щастить і успіхів вашому колективові в вашій так потрібній справі. 

Понеділок, 17 січня 2011

 

Показати # 
© 2018 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.