Вхід на сайтКАЛЕНДАРСім’я розумна – сім’я читаюча PDF Друк e-mail
Наші заходи - Наші заходи
Написав Administrator   
Вівторок, 03 квітня 2018, 07:55

 
Традиційно, Тиждень дитячого читання у Буринській центральній дитячій бібліотеці завершився в колі читаючих родин. «Читаємо всією родиною» – девіз останнього дня тижня читання.

 
Серед батьків-читачів протягом Тижня дитячого читання центральна дитяча бібліотека провела опитування "Книга для родини, як сонце для життя". Підсумки опитування дозволили виявити деякі проблеми сімейного читання, подумати про те, як їх вирішити. Стала очевидною необхідність залучення до бібліотек саме сімей, а не окремих її членів.
 
Якщо читають батьки – читатимуть і діти. І в цьому коловороті – книга, читання, виховання – бібліотека чітко бачить своє місце поряд із родиною. Спрямувати батьків у русло сімейного читання, запропонувати бібліотечні послуги, запросити до участі у заходах – в цьому полягає основне завдання дитячих бібліотечних закладів.
 
Завдяки проведеному опитуванню, виявили активних друзів бібліотеки – родини Жукових, Дехніч, Чуприк, Чечель, Попових, Брек, Профір, Антоненків, Новаків, Лук’янцевих, Ілляшенків, Набойченків тощо. Вони зберігають традиції читання в домашньому колі, є партнерами бібліотеки у популяризації книги. На родинні посиденьки «Ми любимо читати» завітали деякі з них. Цього дня дітлахи приносили малюнки до улюбленої книги та ділилися своїми враженнями про прочитане.
 
До проведення Тижня дитячого читання долучилися і сільські бібліотеки-філії з низкою цікавих заходів. Так, наприклад, в Успенській книгозбірні був проведений калейдоскоп цікавих повідомлень «Мовна веселка», у Червонослобідській – бліц-опитування «Чи потрібна сільська бібліотека сьогодні?» для користувачів-дітей та їх батьків, у Суховерхівській – книжково-ілюстративна виставка «Для талановитих дітей та турботливих батьків», у Клепалівській – урок-мандрівка «Котилася торба з високого горба», у Михайлівській – літературний сквер «Інтелектуальні та начитані» та виставка подорож «На дозвіллі не сумуй, прочитай і помудруй!», у Чернечослобідській – майстер-клас «Наші умілі рученята» та гра-подорож «По травній системі», а в Сніжківській – калейдоскоп цікавих повідомлень «Сузір’я вічного й святого – дитяча книга на землі».
 
Як сказав В. О. Сухомлинський «Щоб підготувати людину духовно до самостійного життя, треба ввести її у світ книг». Шановні батьки! Збагатіть духовне життя своїх дітей: читайте книги разом, спонукайте їх до самостійного читання, прищеплюйте любов до книги, відволічить їх від моніторів комп’ютерів, планшетів, телефонів і нехай книга стане джерелом знань,  найкращим другом, порадником. Якщо ви дотримаєтеся наших порад – ви подаруєте їм крила!
 
© Валентина Баранова, заступник директора Буринської ПЦБС
 
Фотозвіт по проведенню Тижня дитячого читання у сільських бібліотеках-філіях 
 
 

Останнє оновлення на Вівторок, 03 квітня 2018, 08:06
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.