Вхід на сайтКАЛЕНДАРВеселі нотки дитинства PDF Друк e-mail
Наші заходи - Наші заходи
Написав Administrator   
П'ятниця, 01 червня 2018, 12:50

Дитинство – це найважливіший і неповторний період у житті. Саме в цей час людині найбільше потрібні увага і захист.
Дитяче свято у багатьох країнах відзначають масовими культурними заходами. Проте Міжнародний день захисту дітей – це не лише веселе свято для діточок, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб всі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.

 
Напередодні свята до Буринської  центральної дитячої бібліотеки завітали  дітлахи з першої міської школи на годину розваг «Дитинства щаслива пора».
«Захист дитинства у цілому світі -
Це місія честі, любові, добра.
Заради майбутнього треба нам жити, 
Прекрасне і вічне нехай  не вмира»  - такими словами із вірша Валентина Григорівна відкрила свято для дітей та розповіла їм про історією виникнення Дня захисту дітей, познайомила з документом, який захищає дітей по всьому світу – Конвенцією про права дитини, прийнятою організацією об’єднаних націй у 1989 році.
 
 
 
Ведуча нагадала дітям не лише їхні права, а й обов’язки. Святкова зустріч продовжилася у формі діалогу і дітлахам було запропоновано закріпити листочки з правами на «дерево прав дитини».
 
 
 
  
Також активно діти проявили себе в конкурсі «Склади ромашку», у відгадуванні загадок «Квітує сонячне літо». А коли їм запропонували розповісти вірші про літо – бажаючих було багато!
 
 
 
Учасники свята заздалегідь підготувалися до зустрічі у бібліотеці та принесли вироби, виготовлені власноруч, а саме малюнки, аплікації, ліплення із пластиліну тощо. Самі активні читачі отримали сувеніри, а для всіх були запропоновані солодощі.
А кульмінацією зустрічі стало оформлення плаката пальчиковими фарбами «Сонячна країна дитинства». Маленькі долоньки дітей залишили свої відбитки навкруг сонячних променів.
 
 
 
У сільських бібліотеках-філіях до дня захисту дітей пройшов цикл масових заходів «Місце зустрічі- Країна дитинства».

 
 
Так, зокрема, бібліотекар Вознесенської бібліотеки-філії Н.Курбет та директор СБК С.Князь підготували та провели чудовий захід під назвою ,,Моя країна-рідна Україна"
 
Більше фото дивіться на  photos.google.com
 
 
© Валентина Баранова, заступник директора Буринської ПЦБС


Останнє оновлення на Понеділок, 04 червня 2018, 08:12
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.