Вхід на сайтКАЛЕНДАР75-та річниця визволення Буринщини від нацистської окупації PDF Друк e-mail
Наші заходи - Наші заходи
Написав Administrator   
Понеділок, 10 вересня 2018, 08:35

 
У рамках відзначення 75-ї річниці визволення нашої Буринщини від нацистських окупантів у бібліотечних закладах відбулись інформаційно-просвітницькі заходи: книжкові виставки, уроки історії, години мужності, години історії, спрямовані на вшанування пам’яті  героїв-визволителів нашого краю.
 
 
 

Книжково-ілюстративна виставка «Літопис народного подвигу»  представила   книги про Другу світову війну, публікації із періодичних видань, краєзнавчі видання,  дослідження краєзнавця Олександра Капітоненка про невідомі факти бою за визволення Бурині. 
 
 
 
Бібліотекарі центральної дитячої бібліотеки, спільно зі своїми читачами, вшанували пам'ять загиблих мирних жителів Бурині, які загинули в роки Другої світової війни, покладанням квітів до меморіального знаку.
 
 
 
 
У центральній дитячій бібліотеці  для учнів 3-Б класу Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. В.М. Кравченка проведено калейдоскоп історичних фактів "Нащадки пам'ять бережуть".
 
 
 
 
 На заході заступник директора ПЦБС Валентина Баранова провела електронну презентацію про героїв-визволителів нашого міста, познайомила з краєзнавчими виданнями, що найповніше висвітлюють страшні роки окупації, зачитала уривки спогадів очевидців тих подій. 
 
 
 
 
 
Учні також були готові до діалогу: Смолянінова Маргарита та Сипко Любов читали вірші про війну, а Фесько Дмитро зачитав уривок зі статті в місцевій газеті «Незабутній подвиг визволителів"  краєзнавця Ніни Кочубей.
 
 

Працівники центральної публічної бібліотеки провели з учнями 10 класу школи № 1 Бурині урок шани "Ти пам'ятай, ніколи не забудь...". 
 
 

Провідний бібліотекар відділу обслуговування Ірина Надворна розповіла присутнім про визволителів нашого міста, більш детально зупинившись на подвигу Героя Радянського Союзу Миколи Безрукова. Її розповідь доповнили учні. 
 
 
 
На завершення заходу присутні  вшанували пам’ять загиблим у Другій Світовій війні випускникам школи покладанням квітів до пам’ятного знаку.
 
 

Минають роки, але ми пам’ятаємо й шануємо визволителів буринського краю від нацистської окупації.Останнє оновлення на Понеділок, 10 вересня 2018, 13:44
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.