Вхід на сайт



КАЛЕНДАР



"Лідер читання" дитячої бібліотеки PDF Друк e-mail
Наші заходи - Наші заходи
Написав Administrator   
Вівторок, 11 вересня 2018, 08:49

 

Користувачі центральної дитячої бібліотеки взяли участь у конкурсі «Лідер читання», організованого за ініціативи Національної бібліотеки України для дітей.

 Перший тур цього конкурсу на місцевому рівні проводився з 11 квітня по 05 вересня 2018 року серед користувачів-дітей – учнів 6-7 класів.

Переможців визначали серед тих, хто прочитав найбільшу кількість книг за рік, був активним учасником програми з підтримки читання і бібліотечних заходів, проявив знання в області літератури та вмів аналізувати прочитане. Крім того, кожен учасник повинен був створити електронну презентацію або буктрейлер свого улюбленого твору.

Члени журі Буринської центральної дитячої бібліотеки за підсумками вивчення читацьких формулярів та перегляду поданих на конкурс електронних презентацій визначили двох переможців: ерудовану читачку із Успенської сільської бібліотеки-філії Виганяйло Софію та активного читача центральної дитячої бібліотеки Корчигина Максима. За любов до читання, творчі здібності та участь у житті дитячої бібліотеки переможці були нагороджені грамотами та заохочувальними сувенірами.

 

Саме вони представляли Буринську громаду на обласному турі конкурсу «Лідер читання», який проводився у режимі скайп-зустрічі 06 вересня 2018 року.

Обласне журі відзначило всіх переможців у обізнаності і креативному підході до створення електронних презентацій та буктрейлерів, але переможець цього конкурсу лише один і ним цього року стала Сукачова Таїсія, користувач Великописарівської центральної дитячої бібліотеки. Дівчинка візьме участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання» 2018 року, який буде проведений на базі Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки з 25 по 27 вересня.


Останнє оновлення на Вівторок, 11 вересня 2018, 08:54
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.