Вхід на сайтКАЛЕНДАРВшанували пам’ять Василя Сухомлинського PDF Друк e-mail
Наші заходи - Наші заходи
Написав Administrator   
Середа, 26 вересня 2018, 08:26

 
28 вересня 2018 року виповнюється 100 років від дня народження видатного педагога сучасності, вченого, громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського. Працівники центральної дитячої бібліотеки долучилися до відзначення цієї дати.
 
 
Для учнів 5-А класу першої міської школи бібліотекарі організували та провели літературну мандрівку «Краса людської душі».

Ведучі заходу Валентина Колесник та Валентина Вольська розповіли дітям про Василя Сухомлинського, прагнучи донести до них образ народного вчителя, що віддав усього себе улюбленій справі, невтомно сіяв золоті зерна своєї душі в душі своїх вихованців.
 
 
 
Всі 32 роки педагогічної діяльності Василь Сухомлинський вів щоденник, у якому записував свої спостереження за поведінкою учнів, а потім ці розповіді виливалися на папір  і ставали книгами. Він написав майже 1500 художніх мініатюр-казок, оповідань, легенд, притч, новел. З одним твором-мініатюрою «Який слід повинна залишити  людина на Землі» дітей познайомила бібліотекар Валентина Вольська. 
 
Бібліограф Світлана Новак продемонструвала присутнім електронну презентацію про життєвий і творчий шлях педагога. 
А на завершення діти переглянули мультфільми за творами Василя Сухомлинського «Хто важливіший», «Бабусин борщ» та «Як хлопці мед поїли».
 
 
 
Книжково-ілюстративна виставка «Самобутній педагог», присвячена ювілейній даті народження Василя Сухомлинського, привернула увагу усіх присутніх.Останнє оновлення на Середа, 26 вересня 2018, 10:12
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.