Вхід на сайтКАЛЕНДАРІсторико-мистецький екскурс «Увіковічнення величі Т.Г. Шевченка в монументальному мистецтві» (до 100-річчя пам’ятника Кобзареві в Ромнах) PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 26 жовтня 2018, 14:34

 
По світу встановлено понад тисячу пам’ятників Тарасу Шевченку. А перші монументальні пам’ятники Великому Кобзареві з’явилися сто років тому – восени 1918 року. Причому, першими його в такий спосіб вшанували у Ромнах на Сумщині. У читальній залі центральної публічної бібліотеки Бурині для слухачів Університету III віку відбувся історико-мистецький екскурс «Увіковічнення величі Т.Г. Шевченка в монументальному мистецтві» (до 100-річчя пам’ятника Кобзареві в Ромнах).

 

 Ведуча заходу Наталія Падалко провела екскурс в історію побудови пам’ятника Кобзареві роботи відомого скульптора Івана Кавалерідзе.

Присутні переглянули онлайн з Вікіпедії пам’ятники та пам’ятні знаки Кобзареві, серед яких і пам’ятний знак, встановлений у Бурині за проектом відомого художника-графіка Миколи Бондаренка. А ще згадували та читали вірші Тараса Шевченка.
 
Великий інтерес викликала запропонована до перегляду електронна презентація «Стає твій образ наче промінь», яку підготувала Роменська бібліотека. 
Насамкінець ознайомилися з книжково-ілюстративною виставкою «З Кобзарем у серці».


Останнє оновлення на П'ятниця, 26 жовтня 2018, 14:52
 
© 2019 Бібліотека Бурині. Всі права захищено!
© 2010-2011 Бібліотека Бурині: м.Буринь, Сумська обл., Україна.

Опитування

Як частенько буваєте в бібліотеці?
 

Зараз на сайті

На даний момент 55 гостей на сайті